Hydra sraz 2009
Kropáčova Vrutice
-
Vaše názory

Michal Pulzer
Tak si to přečtěte ;-)

Jarda Charvát


Martin Grill


Pavel Vlček


Petr Fajgl
Na tradiční hydrosraz se vždy těším a jsem moc rád, že se s lidma ze stránek můžu potkat i osobně. A jsem pokaždé z těchto srazů spokojen, každý hydrosraz ve mně zanechá krásnou a silnou vzpomínku. I letos v Kropáčově Vrutici to bylo moc fajn. Byla sranda, hydry jezdily a já se už teď těším na nějaké příští setkání.

Mirek Kočovský


Pavel Martoch
Můj druhý ročník, opět perfektní akce s fajn lidma. Catering Charvát fungoval opět bezchybně a doporučuji zachovat tuto firmu i pro další ročníky :-) Příjezd Petryse byl snad předem objednán ne? :-D Takovej nádhernej pád snad nemohl nastat nechtěně a omylem:-D Puly bez nejmenších problémů obhájil první místo v hvězdě hydrasrazu. Do příštího ročníku by měli někteří potrénovat házení frisbee, aby to příště nelétalo až pod ty hnusný hydry :-)
Díky všem účastníkům a organizátorům za pěkně strávenej den a již teď se těším na příští ročník. Pavel Martóch

Tomáš Kubovec
Hydrasraz beru jako společenskou událost, která pro mne znamená setkání s fajn lidmi. Ani mi letos tedy nevadilo, že má skleroza pokročila do dalšího stadia a já zapomněl foťák doma. Pokud si vzpomenu na Hydrasraz 2009, hned se mi vybaví 3 věci. 1) skvělý Charvát catering /doporučuji na příští rok neměnit/, 2. Entrée Jirky Petráka na místo /to musel mít připravené/ no a za 3) Pulyho představení /to taky nebylo nečekané/.

Filip Španihel


Ladislav Čermák


Filip Štajner


Josef Petrák
"Doufal jsem ve tři věci - že se dobře najím a napiju, nebude mě u toho rušit nic hlučného a že bude s přáteli zábava. Charvát Catering se snad i překonal, až na jednu hydru se zmutovaným klaxonem to šlo a Puly nezklamal, takže srazu nic nechybělo. Co si příště kromě toho všeho zopakovat? Frisbee!"

Jan Beránek


Jirka Petrák


Samir Lepara
Na hdyrasraz jsem jel poprvé a byl opravdu fajn. Nejvíc mi v paměti utkvěl Charvát Catering, Puly a samozřejmě Frisbee (ač mi to totálně nejde, ale budu trénovat... :o)). Pokud to půjde, dorazím i příští rok.

Tomáš Duhaň
Sraz byl jako každý rok parádní, Puly nezklamal, občerstvovací koutek taktéž a Hujerův příjezd ve velkém stylu byla bezvadná třešnička na dortu.

Michal Kuty
Dokud to mám ještě v živé paměti a po urgenci vedoucího zájezdu je konečně čas napsat pár řádků ke srazu. V prvé řadě jsem rád, že to nezdržuju jen já, ale i tak bych se měl stydět. No tak čím začneme. Asi bych mohl vyzdvihnout to, že letos jsem poprvé dorazil včas a na správné místo. To je co říct. Ale i tak můj příjezd doprovázely nejasnosti. Myslel jsem, že pojedu alespoň částečně vytížen, ale nestalo se tak. Měl jsem mít jako zátěž pro lepší adhezi jednoho výtečníka ze severu. Ovšem všichni víme jaké panovalo počasí a tak to dopadlo trochu jinak. Projevila se u něj typická ultrašotozávislost na slunci a po jeho slovech "venku je hnus, zůstávám v posteli" mi zcela vyjímečně zůstal rozum stát. Jelo se přeci na sraz, ne? Pak mu asi hryzalo svědomí a nakonec se dopravil na sraz o něco později vlakem.
To bylo jen tak úvodem. Jak už jsem nastínil, počasí nebylo zcela nejlepší. Ale jak jsem se pak přesvědčil, o pár desítek kilometrů dál to bylo mnohem horší. Ovšem i když bylo jak bylo, rozhodně nám to nijak neovlivnilo náladu na srazu. Krom pořádnýho obžerství o které se postarala ověřená cateringová společnost a spousty srandy, se hrály i společenský hry a kolega Puly se opět postaral o peprné a veselé divadlo. Celkový dojem ze srazu je výborný jako vždy, jen mi přišlo, že to nějak moc rychle uteklo. Holt čím pokročilejší ročník srazu, tím lepší. Inu budu se těšit při dalším Hydrosrazu.Z levé strany vrchní řada účinkují: Jarda Charvát, Láďa Čermák, Pavel Vlček, Mirek Kočovský, Filip Štajner, Martin Grill, Pavel Martoch, Samir Lepara, Pepa Petrák, Tomáš Duhaň, Michal Kuty
Z levé strany spodní řada účinkují: Pavel Šturm, Jirka Petrák, Jen Beránek, Petr Fajgl, Tomáš Kubovec, Filip Španihel
Dole na středo fotky leží: Michal Pulzer


Zpět na článek
Zpět na hlavní stránku