Jak mohu přispět k obsahu těchto stránek?

Pro zasílání - obrázků
Rádi vystavíme vaše obrázky ve zdejší galerie a nebo jimy doplníme články či použijeme k dalším věcem, které souvisejí s tématem těchto stránek.

Autorské právo: Zasláním fotografie pro účely vystavení na webu si vyhrazujeme právo fotku použít pro jakýkoliv náš projekt, který souvysí pouze s těmito stránky. Na základě požádání můžeme vaše obrázky v galerii vybavit logem s Vaším jménem a nebo adresou a Vaším jménem, případně to urychlí jednání když obrázek najdete na jiném webu, kde jste nepublikoval. Níže jsou zobrazeny oba příklady podpisu fotky.

Především uvítáme vaši spolupráci při zasílání vašich fotografií a to z hlediska úpravy a popisu fotografie.
př. 854030_Vsetaty_R949_11.5.2000.jpg
(velikost do 400kb, formát do max. šířky a výšky 1024pcx)
adrase s Vaším jménem logo s Vaším jménem


Pro zasílání - video souborů
Uvítáme i vaše nahrávky, a to libovolného formátu a však dáváme přednost již upraveným video datům, které můžeme ihned prezentovat, bez dalších našich zásahů. Jedná se především o formát videa WMV. Na webový mail zasílejte prosím jen soubory do velikosti 5MB, případně větší souory po dohodě s administrátorem.

Pro zasílání - textů a jiných dat
Vlastníte-li nějaké další data či přímo vámi napsané články s tématem našich stránek a hodláte je zveřejnit, není problém. Data stačí zaslat na mail a my si již formát do webové podoby upravíme samy.

paolo3@854foto.net

Zpět