|
|
|
|
|
|
|
DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS
875 |
|
|||
|
|
||||
|
platné období: GVD 2008 / 2009 |
|
|||
|
|
Motorové vozy
: 854 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
číslo vlaku |
trasa |
omezení |
pozn |
|
|
875 |
1 den |
|
|
|
|
1781 |
Trutnov hl.n. (4:38) - Hradec
Králové (5:58) |
X |
|
|
|
5203 |
Hradec Králové (6:40) - Týniště
n.Orl. (7:06) |
X |
pk |
|
|
5144 |
Týniště n. Orl. (9:40) - Náchod
(10:39) |
X |
|
|
|
5149 |
Náchod (11:21) - Týniště n. Orl.
(12:17) |
X |
|
|
|
5104 |
Týniště n. Orl. (12:40) -
Meziměstí (14:41) |
X |
|
|
|
5107 |
Meziměstí (15:17) - Týniště n.Orl.
(17:17) |
X |
|
|
|
5152 |
Týniště n.Orl. (17:40) - Náchod
(18:39) |
X |
|
|
|
5157 |
Náchod (19:21) - Týniště n.Orl.
(20:17) |
X |
|
|
|
5110 |
Týniště n.Orl. (21:35) - Náchod
(22:18) |
X |
|
|
|
5110 |
Náchod (22:24) - Teplice n.Metují
m. (22:59) |
1 - 4 |
|
|
|
5134/5 |
Teplice n.Metují m. (23:01) -
Meziměstí (23:17) |
1 - 4 |
|
|
|
15407 |
Trutnov hl.n. (9:36) - Jaroměř
(10:50) |
6 , + |
|
|
|
15410 |
Jaroměř (11:10) - Trutnov hl.n.
(12:22) |
6 , + |
|
|
|
15411 |
Trutnov hl.n. (13:36) - Jaroměř
(14:50) |
6 , + |
|
|
|
15414 |
Jaroměř (15:10) - Trutnov hl.n.
(16:22) |
6 , + |
|
|
|
15415 |
Trutnov hl.n. (17:36) - Jaroměř
(18:50) |
6 , + |
|
|
|
15418 |
Jaroměř (19:10) - Trutnov hl.n.
(20:22) |
6 , + |
|
|
|
15417 |
Trutnov hl.n. (20:38) - Náchod
(21:38) |
6 , + |
|
|
|
|
2 den |
|
|
|
|
5120 |
Náchod (4:25) - Hronov (4:35) |
1 |
|
|
|
1741 |
Meziměstí (4:19) - Hronov (4:49) |
2 - 5 |
|
|
|
5143 |
Hronov (5:06) - Týniště n.Orl.
(6:17) |
X |
|
|
|
5102 |
Týniště n.Orl. (6:40) - Meziměstí
(8:42) |
X |
|
|
|
5127 |
Meziměstí (9:17) - N. Město n. Met
(10:38) |
X |
|
|
|
5124 |
N. Město n. Met. (11:22) -
Meziměstí (12:41) |
X |
|
|
|
5105 |
Meziměstí (13:17) - Týniště n.
Orl. (15:17) |
X |
|
|
|
5150 |
Týniště n.Orl. (15:40) - Hronov
(16:49) |
X |
|
|
|
5155 |
Hronov (17:11) - Týniště n.Orl.
(18:17) |
X |
|
|
|
5101 |
Náchod (6:21) - Týniště n. Orl.
(7:19) |
6 , + |
|
|
|
5203 |
Týniště n. Orl. (7:34) - Choceň
(7:59) |
6 |
|
|
|
1942 |
Choceň (8:33) - Náchod (9:39) |
6 |
|
|
|
5122 |
Náchod (9:47) - Meziměstí (10:41) |
6 |
|
|
|
5103 |
Meziměstí (11:17) - N.Město n.Met.
(12:38) |
6 |
|
|
|
5104 |
N. Město n. Met. (13:22) -
Meziměstí (14:41) |
6 |
|
|
|
5107 |
Meziměstí (15:17) - N. Město
n.Met. (16:38) |
6 |
|
|
|
5108 |
N. Město n. Met. (17:22) -
Meziměstí (18:41) |
6 |
|
|
|
5144 |
Týniště n.Orl. (9:40) - Náchod
(10:39) |
+ |
|
|
|
5149 |
Náchod (11:21) - Týniště n. Orl.
(12:17) |
+ |
|
|
|
5148 |
Týniště n.Orl. (13:40) - Náchod
(14:39) |
+ |
|
|
|
5153 |
Náchod (15:21) - Týniště n. Orl.
(16:17) |
+ |
|
|
|
5152 |
Týniště n.Orl. (17:40) - Náchod
(18:39) |
+ |
|
|
|
5157 |
Náchod (19:21) - Týniště n. Orl.
(20:17) |
+ |
pk |
|
|
5154 |
Týniště n.Orl. (19:40) - Náchod
(20:39) |
5 |
|
|
|
5110 |
Náchod (22:24) - Teplice n.Metují
m. (22:59) |
5 |
|
|
|
5134/5 |
Teplice n.Metují m. (23:01) -
Meziměstí (23:17) |
5 |
|
|
|
|
3 den |
|
|
|
|
5100 |
Týniště n.Orl. (4:35) - Vácavice
(5:24) |
X |
|
|
|
1741 |
Meziměstí (4:19) - Starkoč (5:15) |
6 , + |
|
|
|
15151 |
Starkoč (5:20) - Václavice (5:24) |
6 , + |
|
|
|
5100 |
Václavice (5:57) - Broumov (6:56) |
|
|
|
|
5125 |
Broumov (7:00) - N.Město n.Met.
(8:38) |
|
|
|
|
5125 |
N.Město n.Met. (8:45) - Týniště
n.Orl. (9:15) |
6 |
|
|
|
5144 |
Týniště n.Orl. (9:40) - Náchod
(10:39) |
6 |
|
|
|
5149 |
Náchod (11:21) - Týniště n. Orl.
(12:17) |
6 |
|
|
|
5122 |
N.Město n.Met. (9:22) - Meziměstí
(10:41) |
X , + |
|
|
|
5103 |
Meziměstí (11:17) - N.Město n.Met.
(12:38) |
X , + |
|
|
|
5103 |
N.Město n.met. (12:43) - Týniště
n.Orl. (13:17) |
X |
|
|
|
5148 |
Týniště n.Orl. (13:40) - Náchod
(14:39) |
X , 6 |
|
|
|
5153 |
Náchod (15:21) - Týniště n. Orl.
(16:17) |
X , 6 |
|
|
|
5108 |
Týniště n.Orl. (16:40) - Meziměstí
(18:41) |
X |
|
|
|
5152 |
Týniště n.Orl. (17:40) - Náchod
(18:39) |
6 |
|
|
|
1752 |
Náchod (19:01) - Meziměstí (19:40) |
6 |
|
|
|
1759 |
Meziměstí (20:20) - Náchod (20:59) |
6 |
|
|
|
5104 |
N.Město n.Met. (13:22) - Meziměstí
(14:41) |
+ |
|
|
|
5107 |
Meziměstí (15:17) - Náchod (16:10) |
+ |
|
|
|
1943 |
Náchod (19:43) - Letohrad (17:24) |
+ |
|
|
|
1943 |
Letohrad (18:32) - Náchod (19:39) |
+ |
|
|
|
5130 |
Náchod (20:00) - Broumov (21:01) |
+ |
|
|
|
25171 |
Broumov (21:04) - Meziměstí
(21:19) |
+ |
|
|
|
5131 |
Meziměstí (22:43) - Náchod (23:37) |
+ |
|
|
|
|
4 den |
|
|
|
|
15201 |
Náchod (4:42) - Letohrad (6:30) |
6 , + |
|
|
|
15202 |
Letohrad (6:36) - Týniště n.Orl.
(7:29) |
6 , + |
|
|
|
1743 |
Meziměstí (5:19) - Teplice nad
Metují (5:28) |
X |
pk |
|
|
5101 |
Teplice n.Metují (5:46) - Týniště
n.Orl. (7:19) |
X |
|
|
|
5142 |
Týniště n.Orl. (7:40) - Náchod
(8:39) |
|
|
|
|
5147 |
Náchod (9:21) - Týniště n.Orl.
(10:17) |
|
|
|
|
5146 |
Týniště n.Orl (11:40) - Náchod
(12:39) |
|
|
|
|
5151 |
Náchod (13:21) - Týniště n.Orl.
(14:17) |
|
|
|
|
5106 |
Týniště n.Orl. (14:40) - Meziměstí
(16:41) |
X |
|
|
|
5109 |
Meziměstí (17:17) - Týniště n.Orl.
(19:17) |
X |
|
|
|
5150 |
Týniště n.Orl (15:40) - Náchod
(16:39) |
6 , + |
|
|
|
5155 |
Náchod (17:21) - Týniště n.Orl.
(18:17) |
6 , + |
|
|
|
5154 |
Týniště n.Orl. (19:40) - Náchod
(20:39) |
1-4, 6 , + |
|
|
|
|
5 den |
|
|
|
|
15201 |
Náchod (4:42) - Letohrad (6:30) |
X |
|
|
|
15204 |
Letohrad (6:50) - Hradec Králové
(8:35) |
X |
|
|
|
|
MYČKA |
X |
|
|
|
1786 |
Hradec Králové (15:00) - Trutnov
hl.n. (16:21) |
X |
|
|
|
15415 |
Trutnov hl.n. (17:36) - Jaroměř
(18:50) |
X |
|
|
|
15418 |
Jaroměř (19:10) - Trutnov hl.n.
(20:22) |
1 - 4 |
|
|
|
15418 |
Jaroměř (19:10) - Starkoč (19:35) |
5 |
|
|
|
1944 |
Starkoč (19:39) - Trutnov hl.n.
(20:22) |
5 |
pk |
|
|
15417 |
Trutnov hl.n. (20:38) - Hronov
(21:50) |
X |
|
|
|
5102 |
Týniště n.Orl. (6:40) - Meziměstí
(8:42) |
6 , + |
|
|
|
5127 |
Meziměstí (9:17) - N. Město n. Met
(10:38) |
6 , + |
|
|
|
5124 |
N. Město n. Met. (11:22) -
Meziměstí (12:41) |
6 , + |
|
|
|
5105 |
Meziměstí (13:17) - N.Města n.
Met. (14:38) |
6 , + |
|
|
|
5106 |
N. Město n. Met. (15:22) -
Meziměstí (16:41) |
6 , + |
|
|
|
5109 |
Meziměstí (17:17) - N.Města n.
Met. (18:38) |
6 , + |
|
|
|
5172 |
N.Město n.Met. (19:05) - Náchod
(19:19) |
6 , + |
|
|
|
5157 |
Náchod (19:21) - Týniště n.Orl.
(20:17) |
6 , + |
|
|
|
5110 |
Týniště n.Orl. (21:35) - Náchod
(22:18) |
6 , + |
|
|
|
15420 |
Hronov (22:12) - Náchod (22:22) |
X |
|
|
|
15420 |
Náchod (22:25) - Trutnov hl.n.
(23:31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysvětlivky |
||
|
|
|
1 |
- |
pondělí |
2 |
- |
úterý |
3 |
- |
středa |
4 |
- |
čtvrtek |
5 |
- |
pátek |
6 |
- |
sobota |
7 |
- |
neděle |
+ |
- |
neděle,
svátek |
X |
- |
pracovní
den (1-5) |
pk |
- |
motorový
vůz sune (je na konci vlaku) řídicí vůz 954 |
s |
- |
soupravový
vlak |
Os |
- |
Osobní
vlak |
Sp |
- |
Spěšný
vlak |
R |
- |
Rychlík |