|
|
|
|
|
|
|
DKV Česká Třebová, PJ Trutnov,
TS970 |
|
|||
|
číslo vlaku |
trasa |
omezení - jede |
pozn. |
|
|
1.den, turnusové skupiny 970 |
|
|||
|
Sp 1781 |
Trutnov hl.n. (5:18) - Jaroměř
(6:18) |
|
|
|
|
R 981 |
Jaroměř (6:21) - Hradec Králové
(6:35) |
|
pk |
|
|
Os 5504 |
Hradec Králové (8:04) - Turnov
(10:27) |
|
pk |
|
|
Os 5509 |
Turnov (11:37) - Hradec Králové
(13:35) |
|
|
|
|
Os 5512 |
Hradec Králové (14:04) - Turnov
(16:32) |
|
pk |
|
|
Os 5517 |
Turnov (17:32) - Hradec Králové
(19:55) |
|
|
|
|
Sp 1786 |
Hradec Králové (20:02) - Trutnov
hl.n. (21:21) |
|
pk |
|
|
2.den, turnusové skupiny 970 |
|
|||
|
Sp 1862 |
Trutnov hl.n. (6:18) - Chlumec nad
Cidlinou (8:26) |
|
pk |
|
|
Sp 1865 |
Chlumec nad Cidlinou (9:33) - Turtnov hl.n. (11:46) |
|
|
|
|
Sp 1868 |
Trutnov hl.n. (12:18) - Chlumec
nad Cidlinou (16:26) |
|
pk |
|
|
Sp 1871 |
Chlumec nad Cidlinou (15:33) - Turtnov hl.n. (17:46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysvětlivky |
||
|
|
|
1 |
- |
pondělí |
2 |
- |
úterý |
3 |
- |
středa |
4 |
- |
čtvrtek |
5 |
- |
pátek |
6 |
- |
sobota |
7 |
- |
neděle |
+ |
- |
neděle,
svátek |
X |
- |
pracovní
den (1-5) |
pk |
- |
motorový
vůz sune (je na konci vlaku) řídicí vůz 954 |
s |
- |
soupravový vlak |
Os |
- |
Osobní
vlak |
Sp |
- |
Spěšný
vlak |
R |
- |
Rychlík |