DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 881 |
1.den |
Os 5400 |
Trutnov (4:17) - Liberec (7:27) |
|
Sp 1881 |
Liberec (7:55) - Jaroměř (10:17) |
|
Sp 1881 |
Jaroměř (10:21) - Pardubice (11:00) |
|
Os 5309 |
Pardubice (13:26) - Rosice nad Labem (13:29) |
|
Os 5309 |
Rosice nad Labem (13:36) - Chotěboř (15:26) |
|
Os 5331 |
Chotěboř (15:27) - Havlíčkův Brod (15:46) |
jede 6,7 |
Os 5309 |
Chotěboř (15:40) - Havlíčkův Brod (15:59) |
jede 1-5 |
Os 5312 |
Havlíčkův Brod (16:10) - Pardubice (18:35) |
|
Os 5353 |
Pardubice (19:22) - ďárec u Skutče (20:48) |
nejede 6 |
2.den |
Os 5344 |
ďárec u Skutče (5:31) - Pardubice (7:06) |
nejede 7 |
Os 5303 |
Pardubice (8:33) - Havlíčkův Brod (10:56) |
|
Os 5308 |
Havlíčkův Brod (12:11) - Pardubice (14:37) |
|
R 686 |
Pardubice (17:00) - Liberec (20:10) |
|
Os 6242 |
Liberec (20:59) - Hrádek nad Nisou (21:27) |
|
Os 6245 |
Hrádek nad Nisou (22:18) - Liberec (22:43) |
|
Os 6244 |
Liberec (22:48) - Hrádek nad Nisou (23:11) |
|
3.den |
Os 6231 |
Hrádek nad Nisou (4:37) - Liberec (5:08) |
|
Os 6302 |
Liberec (6:12) - Frýdlant v Čechách (6:44) |
|
Os 6307 |
Frýdlant v Čechách (7:32) - Liberec (8:06) |
|
Os 6308 |
Liberec (10:52) - Frýdlant v Čechách (11:28) |
|
Os 6313 |
Frýdlant v Čechách (12:34) - Liberec (13:09) |
|
R 689 |
Liberec (13:43) - Pardubice (17:00) |
|
R 688 |
Pardubice (19:01) - Liberec (22:09) |
|
4.den |
Os 6300 |
Liberec (5:13) - Frýdlant v Čechách (5:48) |
jede 1-5 |
Os 6305 |
Frýdlant v Čechách (6:28) - Liberec (7:06) |
jede 1-5 |
Os 6360 |
Liberec (9:32) - Frýdlant v Čechách (10:07) |
|
Os 6311 |
Frýdlant v Čechách (10:44) - Liberec (11:24) |
|
R 687 |
Liberec (11:39) - Pardubice (14:59) |
|
R 687 |
Pardubice (15:05) - Jihlava (17:20) |
|
R 982 |
Jihlava (18:37) - Pardubice (21:02) |
|
R 982 |
Pardubice (21:05) - Hradec Králové (21:22) |
|
Os 15490 |
Hradec Králové (21:32) - Jaroměř (21:55) |
|
Os 15490 |
Jaroměř (21:58) - Trutnov (23:45) |
jede 5 |
5.den |
Os 15402 |
Jaroměř (5:00) - Trutnov (6:29) |
jede 1-5 |
Os 15404 |
Jaroměř (5:49) - Trutnov (7:22) |
jede 7 |
Os 15405 |
Trutnov (7:36) - Jaroměř (8:55) |
nejede 6 |
Os 15408 |
Jaroměř (9:05) - Trutnov (10:23) |
jede 1-5,7 |
Os 15409 |
Trutnov (11:38) - Jaroměř (12:54) |
jede 1-5,7 |
Os 15412 |
Jaroměř (13:05) - Trutnov (14:24) |
jede 1-5,7 |
Os 5704 |
Trutnov (15:14) - Chlumec nad Cidlinou (17:30) |
jede 1-5,7 |
Sp 1867 |
Chlumc nad Cidlinou (18:41) - Trutnov (20:50) |
jede 1-5,7 |
Os 5730 |
Trutnov (19:25) - Nová Paka (20:47) |
jede 6 |
70425 |
Nová Paka (20:53) - Stará Paka (20:59) |
jede 6 |