DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 880 |
1.den |
Os 15403 |
Trutnov (5:38) - Jaroměř (6:47) |
v X |
Os 15406 |
Jaroměř (7:06) - Trutnov (8:22) |
|
Sp 1862 |
Trutnov (10:35) - Chlumec nad Cidlinou (12:29) |
|
Os 5705 |
Chlumec nad Cidlinou (13:34) - Trutnov (16:03) |
|
Sp 1789 |
Trutnov (16:36) - Hradec Králové (17:58) |
v X,6 |
Os 5516 |
Hradec Králové (19:08) - Turnov (21:24) |
v X.6 |
Os 5553 |
Turnov (22:43) - Jičín (23:32) |
v X,6 |
Sp 1868 |
Trutnov (17:23) - Chlumec nad Cidlinou (19:26) |
v + |
70430/1 |
Chlumec nad Cidlinou (19:39) - Ostroměř - Jičín (20:50) |
v + |
2.den |
Os 5550 |
Jičín (4:21) - Turnov (5:14) |
v X |
Sp 1940 |
Turnov (6:02) - Jičín (6:59-7:16) - Nymburk (8:09) |
v X |
Sp 1941 |
Nymburk (8:31) - Jičín (9:25-9:36) - Turnov (10:27) |
v X od 2.5. do 29.9. |
Os 5501 |
Jičín (5:09) - Hradec Králové (6:31) |
v 6,+ |
Os 5504 |
Hradec Králové (9:06) - Turnov (11:33) |
v 6,+ |
Os 5529 |
Jičín (10:36) - Hradec Králové (11:56) |
v X nejede od 29.4. do 1.10. |
Os 5508 |
Hradec Králové (13:06) - Turnov (15:32) |
v X nejede od 29.4. do 1.10. |
Sp 1942 |
Turnov (15:44) - Nymburk (17:38) |
|
Sp 1943 |
Nymburk (18:11) - Jičín (19:05) |
|
3.den |
Os 5800 |
Jičín (4:14) - Nymburk (5:19) |
|
Os 5803 |
Nymburk (5:43) - Jičín (7:06) |
v X |
Os 5805 |
Nymburk (5:53) - Jičín (7:06) |
v 6,+ |
Os 5527 |
Jičín (8:35) - Hradec Králové (9:56) |
|
Os 5506 |
Hradec Králové (11:06) - Turnov (13:31) |
|
Os 5509 |
Turnov (14:39) - Hradec Králové (16:58) |
|
Sp 1788 |
Hradec Králové (18:04) - Trutnov (19:32) |
|
Os 15419 |
Trutnov (22:27) - Jaroměř (23:33) |
v 5,6 |