|
|
|
|
|
|
|
DKV Brno, PJ Horní Heršpice, TS847 |
|
|||
|
číslo vlaku |
trasa |
omezení - jede |
pozn. |
|
|
1.den, turnusové skupiny 847 |
|
|||
|
s4400 |
Brno H.H. (3:15) - Brno hl.n.
(3:30) |
X |
|
|
|
Os 4400 |
Brno hl.n. (4:25) - Rakšice (5:17) |
X |
pk |
|
|
Os 4435 |
Rakšice (5:30) - Brno hl.n. (6:28) |
X |
|
|
|
Sp 1721 |
Brno hl.n. (7:34) - Bylnice
(10:45) |
X |
pk |
|
|
Sp 1728 |
Bylnice (11:05) - Uherské Hradiště
(12:57) |
X |
|
|
|
Sp 1728 |
Uherské Hradiště (13:06) - Brno
hl.n. (14:39) |
X |
pk |
|
|
s1728 |
Brno hl.n. (15:18) - Brno H.H.
(15:28) |
X |
|
|
|
s4149 |
Brno H.H. (16:17) - Brno hl.n.
(16:27) |
X |
|
|
|
Os 4149 |
Brno hl.n. (16:49) - Kyjov (18:11) |
X |
|
|
|
Os 4154 |
Kyjov (18:27) - Brno hl.n. (19:49) |
X |
|
|
|
Os 4119 |
Brno hl.n. (20:19) - Veselí nad
Moravou (22:07) |
X |
|
|
|
s 4105 |
Brno H.H. (6:00) - Brno hl.n.
(6:10) |
+ |
|
|
|
Os 4105 |
Brno hl.n. (6:23) - Veselí nad
Moravou (8:14) |
+ |
|
|
|
Os 4112 |
Veselí nad Moravou (9:58) - Brno
hl.n. (11:49) |
+ |
|
|
|
Os 4111 |
Brno hl.n. (12:19) - Uherské
Hradiště (14:43) |
+ |
|
|
|
Os 4118 |
Uherské Hradiště (15:30) - Brno
hl.n. (17:49) |
+ |
|
|
|
s1723 |
Brno H.H. (8:59) - Brno hl.n.
(9:07) |
6 |
|
|
|
Sp 1723 |
Brno hl.n. (9:31) - Bylnice
(13:01) |
6 |
pk |
|
|
Sp 1730 |
Bylnice (13:21) - Brno hl.n.
(16:39) |
6 |
|
|
|
Os 4153 |
Brno hl.n. (18:19) - Kyjov (19:41) |
6,+ |
|
|
|
Os 4171 |
Kyjov (19:43) - Veselí nad Moravou
(20:11) |
6,+ |
|
|
|
2.den, turnusové skupiny 847 |
|
|||
|
Os 4160 |
Veselí nad Moravou (4:25) - Kyjov
(4:25) |
X |
|
|
|
Os 4161 |
Kyjov (4:45) - Veselí nad Moravou
(5:11) |
X |
|
|
|
Os 4108 |
Veselí nad Moravou (6:28) - Brno
hl.n. (8:17) |
X |
|
|
|
Sp 1723 |
Brno hl.n. (9:31) - Bylnice
(13:01) |
X |
|
|
|
Sp 1730 |
Bylnice (13:21) - Brno hl.n.
(16:39) |
X |
|
|
|
s1730 |
Brno hl.n. (17:26) - Brno H.H.
(17:46) |
X |
|
|
|
Os 4102 |
Veselí nad Moravou (4:28) - Brno
hl.n. (6:21) |
6,+ |
|
|
|
Sp 1721 |
Brno hl.n. (7:34) - Bylnice
(10:45) |
6 |
|
|
|
Sp 1721 |
Brno hl.n. (7:34) - Bylnice
(10:45) |
+ |
pk |
|
|
Sp 1728 |
Bylnice (11:05) - Brno hl.n.
(14:39) |
6 |
|
|
|
Sp 1728 |
Bylnice (11:05) - Uherské Hradiště
(12:57) |
+ |
|
|
|
Sp 1728 |
Uherské Hradiště (13:06) - Brno
hl.n. (14:39) |
+ |
pk |
|
|
s1728 |
Brno hl.n. (15:18) - Brno H.H.
(15:28) |
+ |
|
|
|
Sp 1729 |
Brno hl.n. (15:31) - Uherský Brod
(17:50) |
6 |
|
|
|
Os 4375 |
Uherský Brod (18:10) - Vlárský
Průsmyk (19:17) |
6 |
|
|
|
Os 4378 |
Vlárský Průsmyk (19:31) -
Bojkovice (20:16) |
6 |
|
|
|
Sp 1736 |
Bojkovice (20:18) - Brno hl.n.
(22:45) |
6 |
|
|
|
s1736 |
Brno hl.n. (23:20) - Brno H.H.
(23:35) |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysvětlivky |
||
|
|
|
1 |
- |
pondělí |
2 |
- |
úterý |
3 |
- |
středa |
4 |
- |
čtvrtek |
5 |
- |
pátek |
6 |
- |
sobota |
7 |
- |
neděle |
+ |
- |
neděle,
svátek |
X |
- |
pracovní
den (1-5) |
pk |
- |
motorový
vůz sune (je na konci vlaku) řídicí vůz 954 |
s |
- |
soupravový vlak |
Os |
- |
Osobní
vlak |
Sp |
- |
Spěšný
vlak |
R |
- |
Rychlík |