DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 880 | ||
---|---|---|
1.den | ||
R 981 | Trutnov hl.n. (5:18) - Pardubice (7:01) | |
R 981 | Pardubice (7:04) - Jihlava (9:21) | |
R 862 | Jihlava (10:36) - Pardubice (12:57) | |
R 862 | Pardubice (13:00) - Liberec (16:13) | |
Os 6318 | Liberec (16:43) - Frýdlant v Čechách (17:18) | |
Os 6321 | Frýdlant v Čechách (18:05) - Liberec (18:45) | |
Os 5433 | Liberec (19:21) - Stará Paka (21:20) | |
2.den | ||
Os 5491 | Stará Paka (4:48) - Horka u St.Paky (4:56) | jede 1-5 |
Os 5470 | Horka u St.Paky (5:07) - Stará Paka (5:42) | jede 1-5 |
Os 5770 | Stará Paka (5:24) - Nová Paka (5:30) | jede 1-6 |
Os 5771 | Nová Paka (5:44) - Stará Paka (5:50) | jede 1-6 |
Os 5742 | Stará Paka (6:02) - Chlumec nad Cidlinou (7:09) | |
Sp 1861 | Chlumec nad Cidlinou (7:39) - Trutnov (9:45) | |
Sp 1862 | Trutnov (10:35) - Chlumec nad Cidlinou (12:29) | |
Os 5707 | Chlumec nad Cidlinou (13:34) - Trutnov (15:58) | |
Sp 1866 | Trutnov (16:30) - Chlumec nad Cidlinou (18:30) | jede 1-5 |
Os 5706 | Trutnov (17:16) - Chlumec nad Cidlinou (19:29) | jede 7 |
Os 5743 | Chlumec nad Cidlinou (20:43) - Stará Paka (21:39) | jede 5 |
3.den | ||
Os 5701 | Chlumec nad Cidlinou (4:00) - Nová Paka (5:02) | jede 1-5 |
70420 | Stará Paka (4:45) - Nová Paka (4:50) | jede 6 |
Os 5701 | Nová Paka (5:03) - Trutnov (7:18) | nejede 7 |
Sp 1781 | Trutnov (8:25) - Hradec Králové (9:56) | |
Sp 1782 | Hradec Králové (12:03) - Trutnov (13:34) | |
Sp 1864 | Trutnov (14:27) - Chlumec nad Cidlinou (16:31) | |
Os 5761 | Chlumec nad Cidlinou (16:40) - Nový Bydžov (16:51) | |
Os 5760 | Nový Bydžov (16:53) - Chlumec nad Cidlinou (17:04) | |
Os 5711 | Chlumec nad Cidlinou (17:38) - Jaroměř (21:22) | |
Os 15640 | Jaroměř (21:30) - Trutnov (22:33) |
DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 881 | ||
---|---|---|
1.den | ||
Os 5400 | Trutnov (4:17) - Liberec (7:27) | |
Sp 1881 | Liberec (7:55) - Jaroměř (10:17) | |
Sp 1881 | Jaroměř (10:21) - Pardubice (11:00) | |
Os 5309 | Pardubice (13:26) - Rosice nad Labem (13:29) | |
Os 5309 | Rosice nad Labem (13:36) - Chotěboř (15:26) | |
Os 5331 | Chotěboř (15:27) - Havlíčkův Brod (15:46) | jede 6,7 |
Os 5309 | Chotěboř (15:40) - Havlíčkův Brod (15:59) | jede 1-5 |
Os 5312 | Havlíčkův Brod (16:10) - Pardubice (18:35) | |
Os 5353 | Pardubice (19:22) - Žďárec u Skutče (20:48) | nejede 6 |
2.den | ||
Os 5344 | Žďárec u Skutče (5:31) - Pardubice (7:06) | nejede 7 |
Os 5303 | Pardubice (8:33) - Havlíčkův Brod (10:56) | |
Os 5308 | Havlíčkův Brod (12:11) - Pardubice (14:37) | |
R 686 | Pardubice (17:00) - Liberec (20:10) | |
Os 6242 | Liberec (20:59) - Hrádek nad Nisou (21:27) | |
Os 6245 | Hrádek nad Nisou (22:18) - Liberec (22:43) | |
Os 6244 | Liberec (22:48) - Hrádek nad Nisou (23:11) | |
3.den | ||
Os 6231 | Hrádek nad Nisou (4:37) - Liberec (5:08) | |
Os 6302 | Liberec (6:12) - Frýdlant v Čechách (6:44) | |
Os 6307 | Frýdlant v Čechách (7:32) - Liberec (8:06) | |
Os 6308 | Liberec (10:52) - Frýdlant v Čechách (11:28) | |
Os 6313 | Frýdlant v Čechách (12:34) - Liberec (13:09) | |
R 689 | Liberec (13:43) - Pardubice (17:00) | |
R 688 | Pardubice (19:01) - Liberec (22:09) | |
4.den | ||
Os 6300 | Liberec (5:13) - Frýdlant v Čechách (5:48) | jede 1-5 |
Os 6305 | Frýdlant v Čechách (6:28) - Liberec (7:06) | jede 1-5 |
Os 6360 | Liberec (9:32) - Frýdlant v Čechách (10:07) | |
Os 6311 | Frýdlant v Čechách (10:44) - Liberec (11:24) | |
R 687 | Liberec (11:39) - Pardubice (14:59) | |
R 687 | Pardubice (15:05) - Jihlava (17:20) | |
R 982 | Jihlava (18:37) - Pardubice (21:02) | |
R 982 | Pardubice (21:05) - Hradec Králové (21:22) | |
Os 15490 | Hradec Králové (21:32) - Jaroměř (21:55) | |
Os 15490 | Jaroměř (21:58) - Trutnov (23:45) | jede 5 |
5.den | ||
Os 15402 | Jaroměř (5:00) - Trutnov (6:29) | jede 1-5 |
Os 15404 | Jaroměř (5:49) - Trutnov (7:22) | jede 7 |
Os 15405 | Trutnov (7:36) - Jaroměř (8:55) | nejede 6 |
Os 15408 | Jaroměř (9:05) - Trutnov (10:23) | jede 1-5,7 |
Os 15409 | Trutnov (11:38) - Jaroměř (12:54) | jede 1-5,7 |
Os 15412 | Jaroměř (13:05) - Trutnov (14:24) | jede 1-5,7 |
Os 5704 | Trutnov (15:14) - Chlumec nad Cidlinou (17:30) | jede 1-5,7 |
Sp 1867 | Chlumc nad Cidlinou (18:41) - Trutnov (20:50) | jede 1-5,7 |
Os 5730 | Trutnov (19:25) - Nová Paka (20:47) | jede 6 |
70425 | Nová Paka (20:53) - Stará Paka (20:59) | jede 6 |
DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 882 | ||
---|---|---|
1.den | ||
Os 15403 | Trutnov (5:40) - Jaroměř (6:51) | |
Os 15406 | Jaroměř (7:06) - Trutnov (8:21) | |
Sp 1783 | Trutnov (10:34) - Hradec Králové (11:58) | |
Sp 1784 | Hradec Králové (14:00) - Trutnov (15:21) | |
Os 15413 | Trutnov (15:36) - Česká Skalice (16:37) | |
Os 15433 | Česká Skalice (16:37) - Jaroměř (16:52) | jede 6 |
Os 15413 | Česká Skalice (16:55) - Jaroměř (17:09) | jede 1-5,7 |
Os 15416 | Jaroměř (17:15) - Trutnov (18:22) | |
Sp 1789 | Trutnov (18:40) - Hradec Králové (20:01) | |
Os 5534 | Hradec Králové (21:10) - Jičín (22:26) | |
2.den | ||
Os 5800 | Jičín (4:08) - Nymburk (5:19) | |
Os 5803 | Nymburk (5:53) - Jičín (7:03) | |
Os 5527 | Jičín (8:37) - Hradec Králové (9:56) | |
Os 5506 | Hradec Králové (11:07) - Turnov (13:27) | |
Os 5509 | Turnov (14:37) - Hradec Králové (16:57) | |
Os 5532 | Hradec Králové (18:11) - Jičín (19:30) | |
3.den | ||
Os 5550 | Jičín (4:19) - Turnov (5:15) | jede 1-5 |
Sp 1940 | Turnov (6:04) - Nymburk (8:04) | jede 1-5 |
Sp 1941 | Nymburk (8:31) - Turnov (10:27) | jede 1-5 |
Os 5505 | Turnov (10:43) - Hradec Králové (12:55) | jede 1-5 |
Os 5528 | Hradec Králové (14:05) - Libuň zastávka (15:51) | jede 1-5 |
Os 5535 | Libuň zastávka (15:57) - Hradec Králové (17:55) | jede 1-5 |
Os 5514 | Hradec Králové (19:15) - Turnov (21:19) | jede 1-5 |
Os 5553 | Turnov (22:39) - Jičín (23:28) | jede 1-5 |
Os 5501 | Jičín (5:10) - Hradec Králové (6:30) | jede 6,7 |
Os 5502 | Hradec Králové (7:12) - Turnov (9:27) | jede 6,7 |
Os 5551 | Turnov (9:34) - Jičín (10:34) | jede 6,7 |
Os 5552 | Jičín (11:37) - Turnov (12:32) | jede 6,7 |
Sp 1942 | Turnov (15:41) - Nymburk (17:33) | jede 6,7 |
Sp 1943 | Nymburk (18:01) - Jičín (19:03) | jede 6,7 |
Os 5537 | Jičín (21:17) - Hradec Králové (22:24) | jede 6 |
4.den | ||
Os 5523 | Jičín (6:09) - Hradec Králové (7:29) | jede 1-5,6 |
Os 5522 | Hradec Králové (8:04) - Jičín (9:28) | jede 1-5 |
Os 5529 | Jičín (10:37) - Hradec Králové (11:55) | jede 1-5 |
Os 5508 | Hradec Králové (13:05) - Turnov (15:28) | |
Os 5511 | Turnov (16:34) - Hradec Králové (19:00) | |
Sp 1788 | Hradec Králové (20:02) - Trutnov (21:22) |
DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 883 | ||
---|---|---|
1.den | ||
Os 15401 | Trutnov (4:15) - Jaroměř (5:31) | |
Os 15404 | Jaroměř (5:49) - Trutnov (7:22) | |
Sp 1860 | Trutnov (7:36) - Chlumec nad Cidlinou (9:26) | |
Sp 1863 | Chlumec nad Cidlinou (11:36) - Trutnov (13:31) | |
Os 15441 | Trutnov (14:07) - Červený Kostelec (14:47) | jede 1-5 |
Os 15440 | Červený Kostelec (15:13) - Trutnov (15:46) | jede 1-5 |
Sp 1787 | Trutnov (16:38) - Hradec Králové (17:58) | |
Sp 1955 | Hradec Králové (18:19) - Letohrad (19:49) | |
2.den | ||
Os 15200 | Letohrad (6:00) - Týniště nad Orlicí (6:58) | |
Sp 1952 | Týniště nad Orlicí (7:31) - Hradec Králové (7:55) | |
Sp 1953 | Hradec Králové (8:04) - Letohrad (9:37) | |
Sp 1954 | Letohrad (13:34) - Hradec Králové (14:53) | jede 1-5,6 |
Sp 1456 | Letohrad (13:31) - Hradec Králové (15:30) | jede 7 |
Sp 1786 | Hradec Králové (18:01) - Trutnov (19:22) |
DKV Česká Třebová, PJ Trutnov, TS 889 | ||
---|---|---|
1.den | ||
Os 15405 | Trutnov (7:35) - Jaroměř (8:55) | |
Os 15408 | Jaroměř (9:05) - Trutnov (10:23) | |
Os 15409 | Trutnov (11:38) - Jaroměř (12:54) | |
Os 15412 | Jaroměř (15412) - Trutnov (14:24) | |
Os 5704 | Trutnov (15:14) - Chlumec nad Cidlinou (17:30) | |
Sp 1867 | Chlumec nad Cidlinou (18:41) - Trutnov (20:50) | |
2.den | ||
Os 15411 | Trutnov (13:37) - Jaroměř (14:47) | |
Os 15414 | Jaroměř (15:14) - Trutnov (16:25) | |
Sp 1866 | Trutnov (16:30) - Chlumec nad Cidlinou (18:30) | |
Sp 1867 | Chlumec nad Cidlinou (18:41) - Trutnov (20:50) |